Kim jest Miss Poland 2k19

Dla osób śledzących wybory Miss Poland 2K19 nie było chyba żadnych wątpliwości, która uczestniczka powinna zostać królowa. Obserwowałem Chantel Violet już w czasie przygotowań i prób. Werdykt jury tylko potwierdził moje przekonanie.

Kim jest Nowa Miss Poland? Już po krótkiej rozmowie zauważyłem ze jest bardzo cieplą i uczuciową osobą. Jest uśmiechniętą i szczęśliwą kobietą, choć różnie to bywało także w jej życiu w SL.

Jest rozchwytywaną blogerką. Profesjonalną i dbającą o każdy szczegół zdjęć i swego bloga. Jej fotografie naprawdę robią duże wrażenie. Kompozycja, światło i oczywiście dobór stroju.
Kiedy zapytałem ile osób śledzi jej blog to odpowiada że nie wiele osób. Jest skromna, choć aktywnie śledzi jej blog i profil Flickr około 1000 osób.

Jest bardzo kreatywna. Przyglądam się jej i widzę pomysł i dbałość w każdym stroju. Dopracowany wygląd. Styl. Tak, właśnie styl.

Zdjęcie: Chantel. Starałam się być perfecjnistką

Zapytana o to, co wspomina najlepiej z SL bez zastanowienia odpowiada że czasy w których SL byl inny. Ludzie byli bardziej otwarci i było o wiele weselej.

Nie bylem pewien czy zapytać o smutniejszy moment, o coś, czego nie wspomina za dobrze. Po chwili opowiada o tym, jak czekała na kogoś półtora roku, po tym, jak zniknął z SL.
Zrobiło mi się smutno, bo wielu z nas zna to uczucie. Nabieramy później większego dystansu do ludzi tutaj i do całego SL.

Zdjęcie: Chantel. Czasem chciałam zostać sama i odetchnąć

Kiedy pytam o wybory odpowiada po chwili namyslu. Do Wyborów Miss Poland 2k19 przygotowywałam się około tygodnia. Musiałam sobie to przemyśleć. Potem poszło już szybko. Same wybory były zorganizowane bardzo profesjonalnie co mi się bardzo podobało.

Zdjęcie: Chantel. Przygotowywalam sie na wiele chociaz nie znalam zakonczenia

Czy wybory a w szczególności tytuł Miss miał wpływ na twoje życie? Odpowiada zdecydowanie, że tak. Wiele osób do mnie pisze, odbierają bardzo pozytywnie ten tytuł. Pytają o wybory i oczywiście gratulują tytułu.
Miało to także wpływ na mój blog. Oczywiście jest to ważne, że osoba pokazująca, promująca stroje ma tytuł Miss.
Zapytałem nieśmiało, czy miała jakieś złe doświadczenia z wyborem jej na Miss. Czy hejt dotknął ją bezpośrednio. Z uśmiechem odpowiada, że nie. Miałam tylko dobre doświadczenia. Ominął mnie hejt. Uśmiechając się powiedziała że nie ma z nikim na pieńku.

Nasza piękna Miss jest w swoim realnym życiu tak pozytywna, jak tutaj. Włosy ma Ombre blond a jej ulubionym kolorem jest fiolet.

Spędza swój czas w SL z przyjaciółmi i swoją SL’owa rodzina. Muszę wspomnieć o tacie Patryku i mamie Sandrze.

Miejmy nadzieję ze Chantel będzie nas reprezentować nas w Wyborach Miss SL. Kiedy pytam o to odpowiada ze chce i ma nadzieję, że uda się to zrealizować.

Już na koniec zapytałem, czy po swoich przeżyciach matrymonialnych wciąż chciałabyś kogoś tutaj mieć? Po chwili śmiejąc się odpowiada ze tak. Oczywiście. Wiec panowie, teraz ja się śmieje i puszczam oko.

Bardzo się cieszę, że mogłem poznać Chanel. Czego i wam wszystkim życzę.

Oficjalny Flickr

Blog

Facebook

Dodaj komentarz